Γιορτή αποφοίτησης 2018

Μια αξέχαστη βραδιά μας χάρισαν οι απόφοιτοι της Γ Γυμνασίου σχολικού έτους 2017-2018 με τη θεατρική διασκευή της ταινίας "Οι γαμπροί της Ευτυχίας"!

Ευχαριστούμε τα παιδιά για όλες τις στιγμές που περάσαμε μαζί αυτά τα τρία χρόνια και τους ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στην μελλοντική τους πορεία!

Στην παράσταση, που επιμελήθηκε η καθηγήτριά μας κ. Φωτεινή Γριτσοπούλου, συμμετείχαν όλοι οι μαθητές της Γ τάξης.

Ευχαριστούμε για άλλη μια φορά την κ. Ζακλίν Δελασούδα που με μεράκι και αγάπη ζωγραφίζει τα σκηνικά μας.

Τον κ. Φώτη Μεταξόπουλο για τις πολύτιμες συμβουλές του και τη φιλοξενία στη σχολή χορού.

Επίσης το Σύλλογο Γονέων και το Δήμο Πεντέλης για τη βοήθειά τους σε ό,τι χρειαστήκαμε.

Wednesday the 3rd. Σχεδιασμός και διαχείριση σελίδας Κατερίνα Σκόρδου εκπαιδευτικός ΠΕ06